Snapy jak , kogo i gdzie ?

Ponieważ snapchat nie sugeruje jeszcze użytkowników, którzy zgodni byliby z Twoimi preferencjami, osoby „do obserwowania” musisz na razie szukać sama. Szukać możesz na wszystkich innych kanałach socialmedia. Na facebooku, instagramie, Twiterze, YouTube …. Każdy aktywny snapchatowy użytkownik ma tam przekierowanie do swojego snapa. Ponieważ osoby, które ja obserwuje osobiście mogą być nie do końca zgodne z Twoimi preferencjami, proponuję abyś poszukała odgórnie. Mam tu na myśli gwiazdy wielkiego formatu : celebrytów, aktorów, piosenkarki . To osoby od których możesz zacząć. Oto kilka przykładów :

Kogo obserwuje Qursantka?

Uzupełniając listę powyżej, aż sama dodałam kilka osób ;) A teraz lista moich faworytów :

To taka moja wielka szóstka, która i Was może zainteresować. Jeśli jesteś nowa na snapie to polecam Ci mój poprzedni post wraz z filmikiem instruktażowym na YouTube dla totalnie zielonych Snapchat Podstawy I pamiętaj dodać mnie na snapie : ” qursantka

Snapchat

 

 

9 odpowiedzi

  1. Własnie najgorsze na snapie jest to, że bez znajomości nazwy nikogo nie zaobserwujemy. Sama obserwuję kilka zagranicznych blogerek – cudowne oglądać codziennie życie w dalekich miastach. :) Ciebie też obserwuję. :)

    1. Dziękuje i wzajemnie ( a propo obserwacji) ;) z tym wyszukiwaniem to problematyczne , ale zauważyłam już nową funkcje : po dodaniu nowej osoby pojawiły się pozycje które ta osoba obserwuje i też możesz je dodać. Myślę więc, że ta funkcja w przyszłości się rozwinie :)

    1. Fenomen jest prosty : W zabieganym świecie aprobatę zyskuje to na co poświęcamy mało czasu. Jeśli mamy do wyboru pół godzinne video relacje a kilka 15 sek. filmików to z braku czau wybierzemy to krótsze :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *