Co robię w „internetach” ?

Dziś nie chodzi po domach pan w kapeluszu z teczką wypełnioną encyklopediami od A-Z zbijając na nich małą fortunę (przyznać się, każdy miał w domu encyklopedię). Dziś mamy internet. Chcemy upiec ciasto i nie znamy przepisów? Internet. Szukam sukienki na wesele? Internet. Chcę kupić produkt sprowadzony z drugiego końca świata? Internet !

Internet dzielimy na wujka Google i social media

Jeśli czegoś lub kogoś szukasz, wstukujesz to albo w wyszukiwarkę (w 85% w Google), albo wyszukujesz na facebooku, YouTube czy instagramie. Co to oznacza? Oznacza to, że cała nasza uwaga skutecznie kierowana jest w stronę internetu. Kiedyś mawiano : „Nie masz strony www to nie istniejesz”, dziś mówi się „Nie ma cię na facebooku – nie istniejesz”. Dziś możesz nie mieć strony, ale jeśli chcesz istnieć w świadomości fanów, klientów, odbiorców,  brak jakiegokolwiek kanału social media to nie wypłyniesz na szerokie wody, i to bez względu czy działasz lokalnie czy globalnie. Nawet jeśli twój sukces opiera się na „marketingu szeptanym” to osoba, która o tobie usłyszy pierwsze co zrobi, to zacznie szukać o tobie informacji w …. internecie.

Tu wkraczam ja

Kreuje rzeczywistość i stwarzam okazje do dialogu z klientem. Buduje twój wizerunek w mediach społecznościowych. Każdy ma swój wizerunek, i tak jak przy pierwszym spotkaniu „na żywo” tak pierwsze wejście na twój fanpage musi zostawić w twoim potencjalnym kliencie chęć pozostania. Ja pomagam stworzyć to wrażenie. Jeśli chcesz się tego nauczyć to właśnie znalazłaś swoją nauczycielkę. Jeśli nie masz czasu na samodzielne zajmowanie się marketingową stroną twojego biznesu to z chęcią zrobię to za ciebie.

Moja droga do social mediów

Moja fascynacja social mediami zaczęła się jesienią 2015 roku gdy wzięłam udział w pierwszym kursie online. Była to „Akademia online marketingu nie tylko dla blogerek” prowadzona przez Maje Niestrój (Berlin, Niemcy). Zaraz potem szkoliłam się u Eweliny Muc i tak powstała ta strona Qorsantka.com – zrobiona samodzielnie od A do Z przez kogoś kto 2 lata temu nie miał pojęcia co to jest WordPress. Na tym nie poprzestałam. Poznawałam kursy online od podszewki u Ariadny Wiczling. Czerpałam wiedzę z webinarów, prelekcji i wystąpień osób takich jak Kimra Luna, Gary Vaynerchuk, Sigrun czy Tai Lopez. Na tym nie poprzestaje. Nauka to moja pasja, przebić ją może już tylko wprowadzanie wiedzy w życie. Ponieważ jestem przede wszystkim praktykiem.

W czym mogę ci pomóc?

Gdzie jeszcze jestem?

 

[wpdevart_like_box profile_id=”qursantka” connections=”show” width=”300″ height=”150″ header=”small” cover_photo=”show” locale=”en_US”] [instagram-feed]

 

                                                                              Niech wiedza będzie z Wami ;)