This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com
O Mnie

DLACZEGO JA ?

Na moich oczach powstawał internet. Gdy tylko pojawił się facebook, nawiązaliśmy wyjątkową relacje, która trwa do dziś. Z instagramem za pan brat byliśmy niedługo później. Snapchat, YouTube, wszystko testowałam na własnej skórze. Zauważyłam, że media społecznościowe bardzo pomagają w osiągnięciu celu, bez względu na to czy jest to dotarcie do potencjalnego klienta, nawiązanie współpracy czy po prostu uzyskanie informacji. Dlatego oprócz własnych doświadczeń postanowiłam je wzbogacić.

Od 2015 roku regularnie uczę się od najlepszych. Ukończyłam Akademię Online Marketingu, przeszłam szkolenie tworzenia stron internetowych, własnych kursów online, i kilku innych. Moją wiedzę czerpię z rodzimego rynku, ale także z areny międzynarodowej.  Obecnie szkolę się pod okiem amerykańskiego guru social mediów Taia Lopeza, i już niedługo na mojej internetowej „ściance” zawiśnie wieszczący to certyfikat.

Czym się zajmuje

TWORZĘ TWOJĄ HISTORIĘ W INTERNECIE

COPYWRITING 0
REKLAMA 0
SOCIAL MEDIA 0
WSPARCIE 0

DOŚWIADCZENIE

AFILIACJA

Zaczynałam jako afiliantka i recenzentka kursów online. Zajmowałam się ich promocją i pomocą w sprzedaży.

WŁASNE PRODUKTY

Wypuściłam własne produkty edukacyjne dotyczące social mediów. Produkty w formie kursów online i ebooków.

BLOGOWANIE

Przez ponad rok Qursantka była blogiem i pojawiały się tutaj artykuły na temat mediów społecznościowych i promocji w sieci.

WSPÓŁPRACA

Od 2015 roku nawiązałam współpracę z kilkoma fantastycznymi firmami, i ta współpraca trwa do dziś. Wieloletnią współpracą mogę pochwalić się z takimi firmami jak DIAK, KW RACEWEAR,  ELLA czy EKO. Współpraca ta dotyczy działań marketingowych.

KLIENCI INDYWIDUALNI

Oprócz obsługi firm, miałam także przyjemność współpracy z klientami indywidualnymi w tym z blogerami.

9859

FILIŻANEK KAWY

7

PRZECZYTANYCH KSIĄŻEK (TEN ROK)

6874

GODZIN SPĘDZONYCH W INTERNECIE

34782

LICZBA WYŚWIETLEŃ MOICH FILMÓW NA YT