This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com
  • No products in the cart.

O FIRMIE

KREATYWNOŚĆ

Stawiamy na nie szablonowe rozwiązania i kreatywność. Prowadzimy social media inaczej, niż kopiuj wklej.

ANALIZA

Przed współpracą dokładnie analizujemy Twój biznes i to z czym przyjdzie nam się zmierzyć. Służymy wstępnym audytem, co daje początek stworzeniu planu marketingowego. Analizujemy także bieżące poczynania tak by jak najszybciej wprowadzać zmiany i udoskonalać usługę.

PLAN

Wykonujemy plan marketingowy najlepiej dostosowany do Twojej firmy. I zajmujemy się wprowadzeniem go w życie.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Zajmujemy się kompleksową obsługą od optymalizacji i tworzenia stron i sklepów online, przez promocję i reklamę, aż po kontakt i interakcje z klientem. Wykonujemy także zdjęcia i video na potrzeby mediów społecznościowych.

SZKOLENIA

Na specjalne zamówienie prowadzimy szkolenia indywidualne z prowadzenia social mediów dostosowane do rodzaju wykonywanej działalności.

NA BIEŻĄCO

Internet ``żyje`` i się rozwija co oznacza, że zawsze trzeba być na bieżąco. Zawsze wiemy kiedy zmieniają się algorytmy, a aplikacje wprowadzają nowości i wykorzystujemy to na korzyść naszych klientów.

SOCIAL MEDIA INACZEJ

Qursantka działa w tej chwili na kilku poziomach.

Dla firm i biznesów oferujemy szeroki zakres usług marketingowych i promocyjnych od pomysłu po realizacje. Nasze działania skupiają się na stronie www oraz mediach społecznościowych. Jest to propozycja dla osób, których dotychczasowe działania nie przynoszą efektów (klientów), lub nie mają na to czasu ( w końcu trzeba prowadzić biznes), lub po prostu chcą wypróbować nowe rozwiązania.

Dla blogerów, osób które planują działalność, a przede wszystkim małych i micro firm, które chcą samodzielnie zarządzać działaniami marketingowymi w firmie również przygotowaliśmy produkty do samodzielnej nauki, szkolenia indywidualne i inne formy wsparcia i samodzielnej nauki.

REFERENCJE

Za co klienci cenią Qursantkę ?

Karolina jest bardzo pomysłową osobą i doskonale dopasowuje strategie promocji. Dodatkowo jej biznes jest oparty na zaufaniu dlatego można od niej oczekiwać szczerych opinii. Polecam współprcę każdemu, kto chce poszerzyć grono odbiorców swoich usług.

Maja Niestrój

zarabiajjakobloger.pl

Współpraca z Qursantką jest dla mnie bardzo dobrym doświadczeniem. Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie to cechy , które ja bardzo lubię i cenię, a charakteryzują styl pracy Karoliny.

Ola Gościniak

olagosciniak.pl
ss
2

PAPIEROWE SAMOLOTY

c
4697

GODZINY PRZED KOMPUTEREM

f
6874

AWESOME PROJECT

j
3175

CUPS OF COFEE